Komentarzy (0) praca

[PRACA] Poszukiwany Specjalista ds. marketingu – stażysta

na bloga

Szukamy do naszego zespołu stażysty, który wesprze nas w realizacji wewnętrznych projektów marketingowych.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie tekstów (od krótkich form po długie)
  • udział w pracach koncepcyjnych
  • współpraca z mediami
  • administracja profilami w social media
  • obsługa CMS
  • doraźne wsparcie innych prac realizowanych przez agencję

Idealny kandydat / kandydatka:

  • posiada min. roczne doświadczenie w copywritingu
  • interesuje się takimi dziedzinami jak Social Media i on-line marketing
  • potrafi posługiwać się pakietem MS Office
  • zna i stosuje zasady poprawnej polszczyzny
  • potrafi dobrze organizować swoją pracę
  • jest sumienny, kreatywny, komunikatywny i chce rozwijać swoje umiejętności
  • dodatkowym atutem będzie znajomość podstaw Photoshopa

Co oferujemy:

  • możliwość dostosowania grafiku do planu zajęć
  • pracę w biurze w centrum Wrocławia
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • wynagrodzenie
  • wsparcie zgranego i sympatycznego zespołu
  • przyjazną atmosferę

Zgłoszenia (CV + próbki tekstów – linki/pliki) prosimy przesyłać na adres rekrutacja@ideacto.pl. Na aplikacje czekamy do 17.16.2015.

Komentarze

Autor artykułu:
admin