MENU

Komentarzy (0) nasze know-how

Branża interactive – najważniejsze wiadomości tygodnia #7

newspapers-444449_1280

W dzisiejszym podsumowaniu najważniejszych wiadomości tygodnia wybraliśmy ciekawe artykuły m.in. z UXMag, Netguru i Conversion. Dość nietypowo, gdyż nie jest to wpis na blogu, ale cały serwis, prezentujemy również Makerbook – stronę która grupuje świetne zestawy darmowych narzędzi pomocnych w projektowaniu serwisów internetowych.

Projektowanie funkcjonalne

The 7 Rules of Caring for Junior UX Designers

Artykuł od UXMag przedstawiający siedem sposobów na wsparcie Junior UX Designerów. Wpis raczej dla osób zarządzających działami UX lub całymi agencjami interaktywnymi.

Projektowanie graficzne

Makerbook

Nie jest to co prawda artykuł, ale cały serwis, który w ciekawy sposób przedstawia świetny zestaw darmowych narzędzi pomocnych w projektowaniu kreacji internetowych.

Zarządzanie projektami

Tools to Make Sure Your Website Doesn’t Suck

Przegląd narzędzi przydatnych przy tworzeniu serwisów internetowych przygotowany przez Netguru.

eMarketing

YouTube wprowadza reklamy wideo z cenami i przyciskiem do kupowania

Na YouTube dostępny jest nowy format reklamowy z grupy TrueView, który pozwala na pokazanie podczas reklamy dodatkowych informacji, takich jak cena produktu  i przycisk do przejścia bezpośrednio do serwisu reklamodawcy. Jak pokazują testy prowadzone przez sklep internetowy Wayfair, nowy format może wygenerować aż 3 razy większe przychody ze sprzedaży niż zwykła reklama TrueView.

eCommerce

5 sygnałów, że zbierasz złe dane

Jak zwykle świetny artykuł na blogu Conversion o czynnikach, które mogą świadczyć o złej konfiguracji Google Analytics.

Komentarze

Magdalena Pawelec on linkedinMagdalena Pawelec on facebookMagdalena Pawelec on email2
Autor artykułu:
Magdalena Pawelec
Przygodę z branżą interaktywną rozpoczęła w 2012 roku na stanowisku copywritera i redaktora serwisów internetowych. Aktualnie rozwija swoje zawodowe pasje jako content manager oraz specjalista ds. Public Relations. Wspierała i prowadziła projekty dla takich klientów jak: PARP, Energa, Samsung, Polkomtel.