MENU

Komentarzy (0) nasze know-how

Branża interactive – najważniejsze wiadomości tygodnia #6

newspapers-444449_1280

Zapraszamy do lektury już szóstej odsłony cotygodniowego cyklu newsów z branży interactive. Tym razem w naszym podsumowaniu znalazł się fragment książki o zarządzaniu metodą Kanban oraz garść inspiracji dla projektantów stron internetowych.

Projektowanie funkcjonalne (UX)

15 Ethereal Examples of Ghost Buttons in Action

Ghost Buttons – estetyczne, designerskie i ostatnimi czasy niezwykle popularne. A jak prezentują się w kontekście użyteczności? W poszukiwaniu odpowiedzi polecamy artykuł UXMagazine z najlepszymi przykładami tego typu kreacji.

Projektowanie graficzne (GFX)

Inspirujące strony internetowe – maj 2015  –  Grafmag

Grafmag prezentuje majowe zestawienie najlepszych prac graficznych, tym razem z zakresu webdesign. Razem z nimi zapraszamy w podróż po inspirujących stronach internetowych. Jest na co popatrzeć! :)

Zarządzanie projektami (PM)

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o zarządzaniu metodą Kanban

Prostota, zwinność i efektywność – takie cechy przypisuje się japońskiej metodzie Kanban, czyli zasadom i praktykom zarządzania w procesie produkcji. Mamstartup.pl publikuje fragment książki „1,2,3 Kanban” autorstwa Tomasza Kaczanowskiego, podpowiadając, jak wykorzystać metodę w kierowaniu zespołem projektowym.

E-marketing

Your Guide to Online Research and Testing Tools

Dobry poradnik dla przedsiębiorców, którzy szukają skutecznych rozwiązań na zwiększanie konwersji w swoim e-biznesie. Z artykułu możemy dowiedzieć się m.in. w jaki sposób szukać odpowiednich dla e-marketera narzędzi i jak oceniać ich efektywność.

eCommerce

Merlinfood by Alma – wspólna inicjatywa Merlin.pl i delikatesów Alma

Sklep internetowy Merlin.pl w kooperacji z siecią Delikatesów Alma oraz partnerem technologicznym przygotowuje się do oficjalnego debiutu na rynku e-grocery. Już wkrótce na warszawskich ulicach pojawią pierwsze w Polsce terminale Coolmat do odbioru produktów spożywczych zakupionych w sieci.

 

 

Komentarze

Magdalena Pawelec on linkedinMagdalena Pawelec on facebookMagdalena Pawelec on email2
Autor artykułu:
Magdalena Pawelec
Przygodę z branżą interaktywną rozpoczęła w 2012 roku na stanowisku copywritera i redaktora serwisów internetowych. Aktualnie rozwija swoje zawodowe pasje jako content manager oraz specjalista ds. Public Relations. Wspierała i prowadziła projekty dla takich klientów jak: PARP, Energa, Samsung, Polkomtel.